



Een ABS-sensor zorgt dat uw Abs systeem werkt, de sensoren geven de puls door aan de computer en deze zorgt ervoor dat het ABS-systeem in werking treedt. Een ABS-sensor is een elektronisch auto-onderdeel en kan snel defect raken daar het onder de auto met water en modder te maken krijgt. Vaak zitten de Abs sensoren tegenwoordig ook in de wielnaven ingebouwd wat kan betekenen dat als de ABS-sensor defect is u een complete wielnaaf moet vervangen.
Vul uw kenteken in om snel onderdelen voor uw auto te vinden
Heeft u vragen over wat u moet bestellen voor uw FIAT PANDA, neem dan contact met ons op via ons telefoonnummer 0341 267 637. Hedendaagse voertuigen gaan veel langer mee dan 15 jaar geleden. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: TOYOTAOPELNISSANFERRARI. Er zijn ook gewone pers wiellagers met een magnetische ABS ring in de buitenzijde van het wiellager als deze defect is moet men het wiellager demonteren en vervangen.
De ABS-ring zit vaak gemonteerd op de aandrijfas de remschijf of de wielnaaf. Een motorkap is nu ook al vaak van aluminium of kunststof. Hierbij in de buurt wordt de ABS-sensor, als nemer, gemonteerd om het signaal door te geven, via de computer, naar de ABS-pomp. Autoruiten zijn nog steeds van gelaagd glas.
Er zijn meer dan 31.000 artikelen die wij aanbieden. De sensor om uit te lezen is meestal een los onderdeel wat in de buurt van het wiel zit. Houdt u altijd rekening met feestdagen en weekend. Bij ons shopt u altijd veilig. Wij zijn aangesloten bij het veilige "Webshop Keurmerk" en hebben al meer dan 14 duizend positieve reviews. In ons magazijn heeft RemDiscounter.nl meer dan 21.000 producten op voorraad liggen.
De hier weergegeven gegevens, in het bijzonder de gehele databank, mogen niet worden gekopieerd. Het is niet toegestaan de afzonderlijke data of databank als geheel zonder expliciete toestemming van TecDoc te kopiëren, te publiceren en/of deze handelingen door derden te laten uitvoeren. Indien er in strijd met de auteursrechten gehandeld wordt, zullen er gerechtelijke stappen ondernomen worden.