Gekozen auto:
Auto wijzigen
FIAT Talento 2.0 EcoJet
FIAT Talento 2.0 EcoJet 120PK (Talento Bestelwagen - 296)
Bouwjaar 07-2019 - heden

Oliefilters | FIAT Talento 2.0 EcoJet (Talento Bestelwagen - 296) | 2019-07 tot heden

De oliefilters op deze pagina passen op je FIAT Talento 2.0 EcoJet. Je kunt kiezen uit originele kwaliteit of premium kwaliteit. Premium filters zijn vaak net wat hoogwaardiger uitgevoerd dan standaard filters.
Beschikbare onderdelen
Oliefilter
Artikelnr: 171346
Voor 23:59 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: FEBI Bilstein
  • Hoogte: 113 mm
  • Binnendiameter: 24 mm
  • Buitendiameter: 58 mm
  • Diameter afdichtring: 62,7 mm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met afdichtring
28% korting
€ 14, 77
€ 20,38
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: ADBP210033
Voor 23:59 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Blue print
  • Hoogte: 113 mm
  • Binnendiameter: 24 mm
  • Buitendiameter: 58 mm
  • Diameter afdichtring: 62,7 mm
  • Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met afdichtring
29% korting
€ 14, 29
€ 20,-
incl. BTW
Prijs per stuk
Artikelnr: E112H D541
Voor 23:59 besteld, donderdag in huis!
Specificaties
  • Merk: HENGST FILTER
  • Buitendiameter: 56 mm
  • Binnendiameter: 24 mm
  • Binnendiameter 1: 24 mm
  • Hoogte: 112 mm
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakkingen
29% korting
€ 19, 28
€ 26,98
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: L1090
Voor 23:59 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: PURFLUX
  • Hoogte: 112 mm
  • Buitendiameter: 57 mm
  • Binnendiameter: 22 mm
32% korting
€ 18, 02
€ 26,32
incl. BTW
Prijs per stuk
Merk:
Artikelnr: F 026 407 317
Voor 23:59 besteld, zaterdag in huis!
Specificaties
  • Merk: Bosch
  • Aanvullend artikel / aanvullende informatie: Met pakking
  • Hoogte: 112 mm
  • Buitendiameter: 58 mm
  • Binnendiameter 1: 28 mm
29% korting
€ 15, 94
€ 22,35
incl. BTW
Prijs per stuk

Oliefilters FIAT Talento 2.0 EcoJet

De juiste Oliefilters voor jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet

Het vinden van de juiste Oliefilters voor je FIAT Talento 2.0 EcoJet is cruciaal voor het behoud van de veiligheid en prestaties van je voertuig. Door te kiezen voor onderdelen die specifiek zijn afgestemd op het type van jouw auto, ben je verzekerd van een optimale werking. Van remonderdelen tot ophanging, elk onderdeel is afgestemd op de unieke specificaties van jouw voertuig, zodat je altijd op de weg kunt vertrouwen op jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet.

Kwaliteitsonderdelen voor jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet

Voor jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet zijn er tal van Oliefilters beschikbaar die voldoen aan strenge kwaliteitsnormen. Het kiezen van hoogwaardige onderdelen is niet alleen belangrijk voor de prestaties van je auto, maar ook voor de levensduur ervan. Door te investeren in de juiste Oliefilters voorkom je onnodige slijtage en zorg je ervoor dat je voertuig optimaal blijft presteren, ongeacht de omstandigheden.

Perfect passende Oliefilters voor jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet

De Oliefilters die je kiest, moeten niet alleen van hoge kwaliteit zijn, maar ook perfect passen bij de specificaties van jouw FIAT Talento 2.0 EcoJet. Dankzij de nauwkeurige afstemming op dit specifieke type, ben je verzekerd van een eenvoudige installatie en een lange levensduur van de onderdelen. Of je nu onderdelen vervangt of onderhoud uitvoert, met de juiste Oliefilters blijft jouw auto in topconditie.

Wat vind je van deze pagina?